PROVENTUM - Cloud office

Postani dio našeg tima!

Tim.

Naša misija je da budemo lideri u stvaranju inovativnih i kreativnih rješenja za online poslovnu podršku testiranjem novih ideja i preuzimanje inteligentnih rizika. Vjerujemo da je konstantno učenje i rad na sebi bitan za poboljšanje tima, samim tim i zajednice. Postepenim uvođenjem novih usluga, u stalnom smo rastu.

Zato:
Tražimo pozitivne, vrijedne i radoznale ljude da se pridruže našem timu. Ako si kreativan/na, originalan/na i u potrazi za stalnim radnim odnosom. Ako želiš da radiš u timu sa mladim, pozitivnim ljudima, da si finansijski stabilan, da imaš mogućnost učenja i napredovanja u svakom smislu, kao i plaćene edukativne kurseve i konferencije. Pridruži nam se!

Otvorene pozicije:

Node.JS / MEAN Stack Developer
Radno vrijeme :
  • Puno radno vrijeme - od 08:00 - 16:00 (ponedeljak-petak)
Opis posla :
  • Rad na razvoju Core aplikacije za postojeći ERP sistem. Plan je da aplikacija omogući korisniku praćenje svake aktivnosti ERP sistema, kao i da obezbijedi potrebne analize koje u budućnosti mogu unaprijediti poslovanje.
Odgovornosti :
  • Rad sa MongoDB-om, Express-om, Angular-om(2+) i Node.JS-om.
  • Rad na front end-u i back end-u.
  • Učestvovanje u agilnim 'stand-up' sastancima.
  • Sarađivanje sa članovima tima prilikom obavljanja zadataka.
  • Bilježenje aktivnosti u JIRI.
Potrebne vještine:
  • Node.JS
  • MongoDB
  • Express.JS
  • Angular6+
Nudimo :
  • Motivišuće, razvojno, stabilno i struktuirano radno okruženje.
  • Različite oblike kontinuiranog usavršavanja u IT području.
  • Planirani razvoj karijere u skladu sa uzajamnim očekivanjima.
Napomena: Potrebno radno iskustvo od minimum 2 godine.
CV poslati na: [email protected]
Front-end developer
  • Potrebno je da imate sposobnosti da kreirate originalni vizuelni identitet sajta i prilagodite ga traženim uslovima, tako da je izrađen u skladu sa najsavremenijim tehnologijama.
  • HTML
  • CSS
  • Javascript
  • Iskustvo u radu sa Angular framework-om
Dodatne kvalifikacije :
  • Poznavanje i rad sa nekim JS Framework-cima.
  • SEO optimizacija sajta.
  • Iskustvo u radu sa CMS-ovima (Wordpress, Joomla i sl.).
Prednosti:
  • Pedantnost u pisanju koda.
  • Kreativnost u radu i prevazilaženje prepreka.
  • Redovno izveštavanje o radu.
  • Visoka posvećenost detaljima u procesu razvoja.
  • Ozbiljnost u ispunjavanju rokova.

Napomena: Programeri će moći da biraju opremu po svojoj želji.

Back-end developer
  • Back-end programer bi trebalo da zna da upravlja bazama podataka,da umije da eksportuje i importuje baze i da se snalazi sa većim bazama podataka.
  • Da kreira samostalne funkcije korišćenjem PHP-a i JavaScript-a (jQuery), za rešavanje custom rešenja.
  • Upotreba jQuery Ajax-a za rešavanje problema.
  • Osnovno znanje MySQL/MongoDB
  • Napredno znanje PHP programskog jezika
  • Iskustvo u radu sa Laravel framework-om
  • Osnovno znanje rada sa serverima
  • Poznavanje rada u Git-u
  • Poželjno znanje - rad sa AWS alatima
Prednosti:

Izaberite posao koji volite i nećete morati da radite nijedan dan do kraja života.

- Confucius

IT sektor

Ukoliko imate problema sa funkcionisanjem Proventum sistema naši programeri će u najkraćem roku se potruditi da riješe problem.

Računovodstvo

Ukoliko imate nedoumica npr. oko toga da li je potrebno platiti porez ili ne na neki trošak, budite slobodni da nas kontaktirate za pomoć i savjet.

Pravni sektor

Ukoliko vam je potreban pravni savjet, kontaktirajte nas i zakažite sastanak.